Agent Nieruchomości

Jak sprzedać mieszkanie? Skorzystaj z usług biura nieruchomości Łódź!

• Zakładki: 395


Sprzedaż mieszkania to nie lada wyzwanie. Jak szybko sprzedać mieszkanie w Łodzi i dobrze na tym zarobić? Jednym z najbardziej skutecznych rozwiązań jest współpraca z biurem nieruchomości.

Wygodna sprzedaż mieszkania a biuro nieruchomości Łódź

Sprzedaż mieszkania przez biuro nieruchomości z Łodzi jest zdecydowanie bardziej szybka i wygodna, niż sprzedaż na własną rękę. Dlaczego? Biuro nieruchomości bierze na siebie zdecydowaną większość obowiązków, między innymi:

  • przygotowanie dokumentacji sprzedaży i sprawy notarialne,
  • wycena nieruchomości,
  • umieszczenie ogłoszenia w sieci i marketing nieruchomości,
  • przygotowanie nieruchomości do sprzedaży – home staging, remonty,
  • kontakt z potencjalnymi kupcami – odbieranie telefonów, udzielanie informacji, oprowadzanie po mieszkaniu,
  • sporządzenie umowy kupna/sprzedaży.

Wybierz lokalne biuro nieruchomości

Przygotowanie i promowanie ogłoszenia o sprzedaży mieszkania w kanałach sprzedażowych biura to też sposób na wyróżnienie się spośród konkurencji. Rynek nieruchomości w Łodzi jest duży. Warto skorzystać ze wsparcia łódzkiego biura nieruchomości choćby ze względu na zasięgi, które posiada. Każde biuro ma swoją bazę klientów, dlatego agentom nieruchomości z zasady jest łatwiej dotrzeć do większej liczby potencjalnych kupców. 

Opłaca się zatrudnić lokalne biuro nieruchomości, które działa w tym rejonie, w którym znajduje się mieszkanie, które chcesz sprzedać. Agent zna lokalny rynek i ma doświadczenie z klientami pochodzącymi z okolicy, a to duża przewaga. Ta wiedza pozwoli szybciej znaleźć kupca dla Ciebie. 

Co ważne, łódzkie biuro nieruchomości pomoże Ci odpowiednio wycenić mieszkanie, zgodnie z panującymi na tym rynku cenami. Inaczej wycenimy przecież kawalerkę w centrum Łodzi, a inaczej mieszkanie 3-pokojowe na Retkini. Znaczenie ma tu też metraż, stan techniczny mieszkania, standard wykończenia czy wiek i stan budynku (stara kamienica czy nowoczesny apartamentowiec). Biuro nieruchomości pomoże Ci sprzedać mieszkanie w najlepszej możliwej cenie.

Artykuł powstał przy współpracy z łódzkim biurem nieruchomości House Factory.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
461 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *