najtańsza apteka

Życie codzienne, nasze wątpliwości, porady. Tutaj masz szansę porozmawiać o swoim domu, rodzinie czy zainteresowaniach.
besia

najtańsza apteka

Post autor: besia »

jaka według was apteka jest najtańsza? Macie swoje ulubione miejsca w których regularnie kupujecie? Sama kupuję w DOZ bo mają świetne ceny i bardzo duży asortyment produktów
tapcia

Re: najtańsza apteka

Post autor: tapcia »

Ja bardzo lubię aptekę DOZ, moim zdaniem mają najlepsze ceny i największy wybór. Dzięki temu na dostępność nie muszę narzekać, bo nawet jak czegoś zabraknie to zawsze znajdą mi jakiś zamiennik.
Uksza

Re: najtańsza apteka

Post autor: Uksza »

No właśnie jakiś czas temu polecono mi aptekę DOZ, jako tę najtańszą. Sprawdziłam sobie ceny, porównałam ceny tych, które najczęściej kupuję i faktycznie, sporo taniej.

mała rogówka meble
ananaska

Re: najtańsza apteka

Post autor: ananaska »

U nas to samo, jak robiłam większe zakupy przed długim wyjazdem za granicę to przeszłam się po aptekach i sprawdziłam ceny, czy aby na pewno nie przepłacam. No i faktycznie w dozie wyszło taniej niż w innych.
Mera

Re: najtańsza apteka

Post autor: Mera »

Słuchajcie, jakby ktoś szukał taniej apteki, to doz ma cały czas dobre ceny. Często porównuję ceny w aptekach i doz zdecydowanie najtaniej wychodzi (zarówno jeśli chodzi o leki czy suplementy).

kołnierz stalowy
ODPOWIEDZ