Domy

Domy modułowe w norweskiej technologii

• Zakładki: 69


Dziesięcioletnia gwarancja producenta na domy modułowe BraHus® nie tylko stanowi pewien ewenement na rynku budowlanym, jest także rękojmią, iż każdy element budynku spełnia najwyższe kryteria jakościowe i wytrzymałościowe. Mimo niewielkiej powierzchni kondygnacyjna konstrukcja zapewni wysoki komfort wszystkim mieszkańcom. Wystarczy tylko niewielki kawałek działki gdzieś na przedmieściach i można zapomnieć o drogim, dusznym i ciasnym bloku wielorodzinnym. Przekonaj się sam.

Domy modułowe BraHus® sprawdzą się także jako letnia kwatera dla gości bądź niewielka rezydencja nad jeziorem. Ich fenomen wynika z faktu, iż całą budowlę można bez problemów przenieść w dowolne miejsce bez szkody dla jej jakości.

Właśnie dzięki niewielkiej kubaturze domy modułowe w norweskiej technologii zawdzięczają możliwość ich stawiania bez warunków zabudowy i zezwoleń.

Mimo to nie ma żadnych przeszkód, by korzystać z nich przez cały rok. O przeznaczeniu obiektu zdecyduje wybór pomiędzy wersją letniskową bądź całoroczną.

Jak wykonane są domy modułowe BraHus®? 

Domy modułowe w norweskiej technologii są niezależne energetycznie dzięki montażowi instalacji fotowoltaicznej. W konsekwencji znajdzie się tam także ogrzewanie zasilane pompą ciepła. Co jeszcze?

Dane eksploatacyjne:

  • Ściany izolowane amerykańską pianą PUR;
  • Instalacja wodnokanalizacyjna;
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków;
  • Instalacja elektryczna; 
  • Wysoki współczynnik izolacji cieplnej;
  • Montaż modułów możliwy w ciągu trzech dni;
  • Powierzchnia od 35 m² do 198 m² zabudowy.

Domy modułowe w norweskiej technologii – przede wszystkim wygoda 

Dół domu zaaranżowany został z myślą o dziennej aktywności użytkowników. Wypoczynek nocny umożliwi wygodna antresola na piętrze. W każdej chwili istnieje możliwość przekształcenia budynku na zgłoszenie w dom mieszkalny.

Planujesz zakup mieszkania, lecz nie pozwalają na to zgromadzone fundusze? Nie chcesz ponosić rosnących kosztów kredytu hipotecznego?

Zamieszkaj w domu modułowym BraHus®, bez zbędnych formalności i wysokich opłat.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Producent i kompleksowy wykonawca całorocznych domów modułowych — Comfort House System https://domymodulowe.info/.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
160 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *