Technologie

Skuteczne i bezpieczne dla obuwia kratownice stalowe

• Zakładki: 57


Wycieraczki metalowe znane są od lat i powszechnie używa się ich w różnych miejscach. Ich praktyczność jest bardzo duża, ponieważ oprócz idealnego zatrzymywania brudu są trwałe i estetyczne.

Jeszcze do niedawna prym wiodły wycieraczki stalowe zgrzewane, a obecnie zastępują je coraz częściej wycieraczki ze stali prasowanej. Ich przewaga nad poprzednikami polega na wysokim stopniu dopasowania do potrzeb klienta. Kratownica stalowa może mieć różne wymiary, czyli dokładnie takie, jakie zażyczy sobie klient. Mozę też mieć różną gęstość kratek, dzięki czemu komfort użytkowania jest bardzo wysoki. Wycieraczki o większej gęstości oczek są bezpieczne dla obuwia, szczególnie tego na obcasach. 

Odporne na działanie czynników atmosferycznych

Kratownice stalowe wykonane są za pomocą innowacyjnych technik zapobiegających korozji. Ocynkowane ogniwo zapewnia mocną ochronę przed negatyw bym wpływem czynników atmosferycznych, m.in. wody i powietrza. Nie musisz się martwić, że po deszczowym lecie Twoje wycieraczki będą nadawały się do wymiany. Ich nienagannym wyglądem będziesz cieszyć się przez lata.

Antypoślizgowe serratowe płaskowniki

Wycieraczki ze stali prasowanej mogą być wyposażone w specjalne ząbki, co zwiększa współczynnik tarcia. Dzięki temu nawet w miejscach narażonych na występowanie czynnika poślizgowego (smar, olej) spełniają ważne zadanie. Ich konstrukcja złożona z płaskowników serratowych gwarantuje o wiele lepszą przyczepność podeszwy do kraty.Artykuł powstał przy współpracy z firmą AXIMO podłogi obiektowe.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
93 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *