Technologie

Kształtki ocynkowane i ich zastosowanie

• Zakładki: 31


Wykonanie różnego typu instalacji w domu, w tym centralnego ogrzewania, kanalizacji, instalacji wody wymaga odpowiedniego przygotowania, wiedzy, sprzętu, a w wielu przypadkach również uprawnień. Dzisiaj słów kilka o wykorzystaniu kształtek ocynkowanych.

Czym są kształtki ocynkowane?

Kształtki, to jeden z elementów, pozwalających na wygodne i co najważniejsze – szczelne połączenie poszczególnych elementów instalacji. Kształtki ocynkowane charakteryzują się wysoką odpornością i wytrzymałością, ze względu na fakt, że wykonane zostały z metalu, a dodatkowo pokryto je warstwą ocynku. Jeśli szukasz doskonałych rozwiązań, najlepszym rozwiązaniem jest poznanie oferty na kształtki ocynkowane od producenta PLASTMETIX.

Elementy te dostępne są w różnych wariantach, jako kolanka redukcyjne, czwórniki, śrubunki, korki, trójniki. Różnorodność dostępnych wariantów pozwala na sprawny montaż instalacji w każdym miejscu. Dzięki kształtkom łączenie rur instalacji jest łatwe i efektywne, co bardzo przyspiesza postęp prac montażowych.

Wykorzystanie kształtek ocynkowanych

Szerokie możliwości zastosowania są jednym z najważniejszych atutów produktu. Ocynkowany metal sprawdzi się wszędzie tam, gdzie ze względów bezpieczeństwa lub na skutek działania trudnych warunków podstawowym czynnikiem jest jakość wykonania. Materiał z jakiego są wykonane, dodatkowo zabezpieczony ocynkiem odporny jest na wysokie ciśnienie, a także trudne warunki atmosferyczne. Gwarantuje szczelność instalacji.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą PLASTMETIX – producent, hurtownia rur PCV i armatury sanitarnej https://www.plastmetix.pl/

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
48 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *