Technologie

Jakie urządzenia powinny znajdować się w profesjonalnym parku maszynowym?

• Zakładki: 34


Inwestycje budowlane wymagają współpracy z rozwiniętym i doświadczonym partnerem. W dzisiejszym zestawieniu przedstawiamy najważniejsze elementy parku maszynowego, które gwarantują sprawną i kompleksową realizację zleceń!

TRU LASER Tube 5000

Urządzenie stworzone do zapewnienia precyzyjnego i gotowego cięcia ukośnego laserem 3D w rurach i profilach. Specjalna technologia laserowa 3D dedykowana jest wszelkiego rodzaju rurom i profilom, które wymagają specjalistycznej obsługi.

TRULASER 5030 Fiber L76

Przykład prawdziwej innowacyjności i dowód na profesjonalizm zakładu montażowego. Urządzenie umożliwia bardzo dokładne wycinanie detali, przy równoczesnym chłodzeniu danego elementu. Takie połączenie gwarantuje najwyższą jakość oraz niezawodność pracy. 

KIMLA BPF 2141

Aparatura wyróżnia się niesamowitą elastycznością działania. To oznacza pełną kompleksowość usługi, bez konieczności korzystania z oferty różnych dostawców. Urządzenie pozwala na wycinanie, fazowanie, gwintowanie, a także planowanie płaszczyzn. Co więcej, komputer łączy poszczególne etapy pracy tak, aby przebiegały w sposób błyskawiczny i optymalny.

AVIA FMC 1000

Nowoczesna frezarka, która doskonale sprawdza się w konfrontacji z bardzo wymagającymi i wrażliwymi materiałami. Sprzęt posiada wewnętrzny system chłodzenia narzędzi, a także pełną automatykę pracy. 

HEAGER 618 MSPE

Specjalistyczna prasa hydrauliczna, która bez problemu obsługuje wiele rodzajów elementów- kołków, tulejek, nakrętek, nitów lub nitonakrętek. Automatyczny system doboru parametrów gwarantuje dokładność wykonania oraz świetne aspekty wizualne. 

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Newcut.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
71 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *