Mieszkania

Jaka umywalka do małej łazienki?

• Zakładki: 50


Urządzanie małej łazienki to spore wyzwanie. Niewielki metraż jest źródłem niedogodności i trzeba się wykazać nie lada wyobraźnią i sprytem, aby stworzyć funkcjonalną przestrzeń. Każda łazienka, w małym mieszkaniu czy w wielkim apartamencie, musi mieć kilka podstawowych elementów: prysznic, WC i umywalkę. Dziś podpowiemy Ci, jak dobrać umywalkę do małej łazienki!

Mała łazienka – mała umywalka?

Niekoniecznie! Mogłoby się wydawać, że do niewielkiej łazienki najlepiej wybrać najmniejszą możliwą umywalkę. Małe umywalki (35-40 cm) sprawdzą się do WC lub w łazience dla gości, ale jeśli szukasz umywalki do łazienki, której używasz na co dzień, wybierz coś większego. Dlaczego? W niewielkiej umywalce można wygodnie umyć dłonie, ale już zabiegi kosmetyczne czy golenie zarostu będzie w takim przypadku udręką. Większa umywalka, np. umywalka z blatem (50-60 cm), stworzy dodatkowe miejsce na przechowywanie i sprawi, że woda nie będzie się rozchlapywać po całej podłodze.

Umywalka na zamówienie do małych łazienek

Zbawieniem dla każdego, kto poszukuje umywalki do małej łazienki, są umywalki na zamówienie. Takie rozwiązanie daje Ci cały szereg przydatnych opcji.

  • Dowolna wielkość i kształt blatu – dzięki temu możesz bez problemu dopasować umywalkę do małej przestrzeni.
  • Wybrany design i umiejscowienie misy – możesz wybrać okrągłą i prostokątną misę, płytką i głęboką.
  • Duży wybór kolorów.

Umywalki na zamówienie, takie jak te dostępne w ofercie polskiej marki Danolit, dają Ci niemal nieskończone możliwości personalizacji. Kształt, głębokość, kolor, rozmieszczenie dodatków (baterie itd.) i umiejscowienie misy określasz na własną rękę. W tej sposób nawet mała łazienka może być w pełni funkcjonalna!

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
91 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *