Technologie

Cięcie blachy laserem

• Zakładki: 70


Specjalizujemy się w profesjonalnej laserowej obróbce materiałów, do czego używamy najwyższej jakości sprzętu do cięcia laserem. Pomaga w tym nowoczesne technologia i innowacyjne podejście do tematu!

Z nami zyskujesz!

Rozpoczynając z nami współpracę, masz pewność, że cięcie blachy laserem odbywa się przy pomocy profesjonalnego sprzętu. To nie tylko zapewnia doskonałe efekty pracy, ale i jednocześnie optymalizuje koszty, zwłaszcza w przypadku dużych serii produkcyjnych. Wykonujemy różne zadania, w tym skomplikowane połączenia. Niezależnie od zleconego zadania, połączenia są zawsze precyzyjne, nie wymagają dodatkowej obróbki, dzięki czemu koszt produkcji różnych elementów mocno spada. Co więcej, lasery świetnie również sobie radzą, gdy do obrobienia są trudne materiały, jak miedź czy mosiądz. 

Poznaj nasz sprzęt

Cięcie blachy laserem wykonywane przez naszą firmę jest perfekcyjne, bo używamy do tego celu najlepszych na rynku maszyn. Jedną z nich jest TRULASER 5030 Fiber L76. Zachwyca innowacyjnością, umożliwia wycinanie dowolnych, złożonych detali w stali konstrukcyjnej do 20 mm. W tym samym czasie ochładza obrabiany element. Niezależnie od wielkości serii produkcyjnej sprzęt zapewnia bardzo dużą wydajność. W samych superlatywach napiszemy też o KIMLA: Powercut Laser Fiber LF1530. To laser światłowodowy z napędami liniowymi, co pozwala na cięcie blach do grubości 6 mm przy wykorzystaniu azotu. Poza tym dysponujemy też takimi urządzeniami jak BYSTRONIC: BySprint FIBER 3015 oraz TRUMPF: TRU LASER 3030. 

Artykuł powstał przy współpracy z firmą New Cut

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
150 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *