Budowa

Trendy wnętrzarskie 2021 – jak modnie urządzić dom?

• Zakładki: 513


Pandemia koronawirusa spowodowała, że znacznie więcej czasu zaczęliśmy spędzać w naszych domach, co jak się okazuje wywarło duży wpływ na trendy wnętrzarskie w 2021 roku. Coraz częściej urządzamy nasze mieszkania w sposób, który pozwoli nam poczuć ucieczkę od otaczającej rzeczywistości oraz przybliży do życia w środowisku naturalnym.

Stylizacja wnętrza w 2021 roku – jak to zrobić?

W 2021 roku modne stały się dodatki, które czynią nasze wnętrza osobistymi i przytulnymi przestrzeniami, pełniącymi funkcję prywatnego azylu, usytuowanego pośród natury. Jeśli chcesz urządzić dom w podobny sposób, zrób to według naszych wskazówek:

  1. Wybierz barwy natury – ze względu na to, że wnętrzarski rok 2021 należy do przyrody, postaw na kolory natury takie jak np. brązowy, żółty, zielony, niebieski. Pozwolą one wyciszyć i odświeżyć umysł.
  2. Naturalne materiały – wybierz dodatki z takimi materiałami, które są naturalne. Niech to będzie np. drewno, kamień, wiklina, bambus.
  3. Postaw na design ekologiczny – zamiłowanie do natury łączy się z ekologią, dlatego warto wprowadzić ten trend także do swoich mieszkań. Wybierz akcesoria z bioplastiku, bądź meble pochodzące z recyklingu.
  4. Opływowy kształt mebli – zaokrąglone kształty stają się coraz bardziej popularne, ponieważ kojarzą się one bardziej przyjemnie, niż meble kanciaste.
  5. Wzorzyste ściany – warto zmienić sposób postrzegania ścian jako tła na meble i wysunąć ich ekspozycję na pierwszy plan. Można to zrobić poprzez umieszczenie na nich tapety z roślinnym motywem, bądź drewnianą płytą.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
732 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *