Stacje do naprawiania rowerów

Wiadomości ze świata, Polski, lokalne, a także nowinki technologiczne i wszystkie ciekawe informacje, które chcecie przekazać innym.
Awatar użytkownika
Sędzisław_96
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2021, 20:50

Stacje do naprawiania rowerów

Post autor: Sędzisław_96 »

Siemka forumowicze. Słyszeliście o tym, że w wielu miastach powstają stacje do naprawy rowerów, które można samodzielnie obsługiwać. Przyznam szczerze, że ja z chęcią bym z takiej stacji skorzystał, jeśli miałbym jakiś problem z pojazdem, a wy?
nunuś

Re: Stacje do naprawiania rowerów

Post autor: nunuś »

Sędzisław_96 pisze: 23 paź 2021, 5:22 Siemka forumowicze. Słyszeliście o tym, że w wielu miastach powstają stacje do naprawy rowerów, które można samodzielnie obsługiwać. Przyznam szczerze, że ja z chęcią bym z takiej stacji skorzystał, jeśli miałbym jakiś problem z pojazdem, a wy?
Nie znam się na tym, ale chcę url=https://pokato.pl/dla-dzieci/rowerki-i-pojazdy/rowerki]rower dla dziecka używany[/url] kupić, to wiecie, na pewno w razie co będę musiała się dowiedzieć, w co go wyposażyć i tak dalej. Dla mnie to oczywista oczywistość, stąd będę rozważała różne sprawy i problemy. Koniec końców wydaje mi się, że coś odpowiedniego uda mi się znaleźć.

szafy wnękowe dwudrzwiowe
ODPOWIEDZ