Strona 1 z 1

Firmowe gadżety

: 18 paź 2021, 20:34
autor: lidia
Zdarza się wam zamawiać jakieś firmowe gadżety? My ostatnio postawiliśmy na kubki ceramiczne z nadrukiem i w sumie to bardzo przydatne rozwiązanie. Jakie akcesoria reklamowe wy kupujecie? Dajcie znać, może ktoś znajdzie inspiracje :)

fta-x

Re: Firmowe gadżety

: 09 lis 2021, 13:32
autor: Devil93
lidia pisze: 18 paź 2021, 20:34 Zdarza się wam zamawiać jakieś firmowe gadżety? My ostatnio postawiliśmy na kubki ceramiczne z nadrukiem i w sumie to bardzo przydatne rozwiązanie. Jakie akcesoria reklamowe wy kupujecie? Dajcie znać, może ktoś znajdzie inspiracje :)
Oj, w tej sprawie to wiem, że pomoże Wam agencja reklamowa Legnica https://www.raval.pl/ , ale musicie mieć sprecyzowane żądania. To znaczy oni mogą Wam tam doradzić, co się sprawdzi, ale warto, żebyście i wy wiedzieli, czego potrzebujecie. Byście nie tracili czasu, ale i żeby agencja mogła dalej prężnie działać.

Re: Firmowe gadżety

: 24 lis 2021, 9:09
autor: ada
Moim zdaniem firmowe gadżety zawsze się przydadzą. To teraz już standard więc warto mieć jakieś kubki, smycze czy długopisy z logo swojej firmy. Należy wykorzystywać wszystkie kanały dotarcia do potencjalnych klientów i pokazania, że istniejemy. W tym temacie nie można zapominać o swojej widoczności w sieci. W mojej ocenie to właśnie ta forma reklamy daje nam największe możliwości. Takie tematy najlepiej zlecić fachowcom więc zaczęłam takiego szukać. Mój wybór ostatecznie padł na https://piotrpolok.pl/seo-copywriting-bydgoszcz/ .