kamperowe wakacje

Pomysły na spędzenie czasu w ciekawy sposób, wakacje i inne wyjazdy. Szykujesz się na urlop i potrzebujesz pomocy? Daj nam znać.
Awatar użytkownika
Kamira-65
Posty: 1
Rejestracja: 15 gru 2021, 15:10

kamperowe wakacje

Post autor: Kamira-65 »

Hej kochani! Zamarzyła mi się zorganizowana wycieczka kamperem do Włoch i rozmawiałam też na ten temat ze znajomymi, którzy tak samo byliby chętni. Jednak byłaby to nasza pierwsza wyprawa kamperem, więc nie ukrywam, że jakiś tam stres jest. Chcielibyście podzielić się swoimi doświadczeniami z taką formą podróżowania? Może uda mi się wychwycić jakieś wskazówki

rachunek sumienia młodzieży
Awatar użytkownika
Mirołada
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2022, 22:20

Re: kamperowe wakacje

Post autor: Mirołada »

Ja mam za sobą kamperowe wakacje w Chorwacji i z ręką na sercu mogę przyznać, że z chęcią bym coś takiego powtórzyła nawet jeśli kierunek miałby być ten sam. Wiadomo, że lepiej byłoby jechać z większą grupą znajomych czy rodziny, dlatego ja to właśnie polecam. Od siebie mogę też dodać, że warto poszukać dokładnie ofert o takich zorganizowanych wycieczkach. Czasem można trafić na rewelacyjne okazje :)
mishaa

Re: kamperowe wakacje

Post autor: mishaa »

A czy kojarzycie przykładowo firmę Kiribati Club ? Tak pytam, ponieważ jak planujecie wakacje, to możecie do nich się zgłosić. U nich znajdziecie różnorodne propozycje w tym zakresie i na pewno coś wybierzecie dla siebie. Mnie wpadła w oko wycieczka do zanzibaru i chyba się na nią skuszę.
ODPOWIEDZ