Firmowe gadżety

Odpowiedz


Hasło otrzymasz od [email protected]
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Firmowe gadżety

Re: Firmowe gadżety

autor: ada » 24 lis 2021, 9:09

Moim zdaniem firmowe gadżety zawsze się przydadzą. To teraz już standard więc warto mieć jakieś kubki, smycze czy długopisy z logo swojej firmy. Należy wykorzystywać wszystkie kanały dotarcia do potencjalnych klientów i pokazania, że istniejemy. W tym temacie nie można zapominać o swojej widoczności w sieci. W mojej ocenie to właśnie ta forma reklamy daje nam największe możliwości. Takie tematy najlepiej zlecić fachowcom więc zaczęłam takiego szukać. Mój wybór ostatecznie padł na https://piotrpolok.pl/seo-copywriting-bydgoszcz/ .

Re: Firmowe gadżety

autor: Devil93 » 09 lis 2021, 13:32

lidia pisze: 18 paź 2021, 20:34 Zdarza się wam zamawiać jakieś firmowe gadżety? My ostatnio postawiliśmy na kubki ceramiczne z nadrukiem i w sumie to bardzo przydatne rozwiązanie. Jakie akcesoria reklamowe wy kupujecie? Dajcie znać, może ktoś znajdzie inspiracje :)
Oj, w tej sprawie to wiem, że pomoże Wam agencja reklamowa Legnica https://www.raval.pl/ , ale musicie mieć sprecyzowane żądania. To znaczy oni mogą Wam tam doradzić, co się sprawdzi, ale warto, żebyście i wy wiedzieli, czego potrzebujecie. Byście nie tracili czasu, ale i żeby agencja mogła dalej prężnie działać.

Firmowe gadżety

autor: lidia » 18 paź 2021, 20:34

Zdarza się wam zamawiać jakieś firmowe gadżety? My ostatnio postawiliśmy na kubki ceramiczne z nadrukiem i w sumie to bardzo przydatne rozwiązanie. Jakie akcesoria reklamowe wy kupujecie? Dajcie znać, może ktoś znajdzie inspiracje :)

Na górę