Ulubione perfumy

Luźne tematy i rozmowy o wszystkim i o niczym. Chcesz opowiedzieć o tym, co Ci się ostatnio przytrafiło lub poprosić kogoś o radę? Dobrze trafiłeś!
Awatar użytkownika
henryka
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2022, 9:39

Ulubione perfumy

Post autor: henryka »

Chciałabym kupić sobie jakieś nowe, fajne perfumy - lubię perfumy świeże, lekkie, ale jakoś nie mogę trafić na nic takiego, co faktycznie sprawiłoby, że moje serce zabiłoby w ich kierunku mocniej :) Zastanawiam się, czy nie zamówić sobie z jakiejś perfumerii próbek, albo macie jakieś inne propozycje? Słyszałam, że niektóre perfumerie oferują coś takiego jak odlewki perfum.
mariuua

Re: Ulubione perfumy

Post autor: mariuua »

U mnie na przykład fajnie wypadły perfumetki damskie https://www.nomiperfumetki.pl/ w ogólnym teście. Wiem, jak trudno jest dziś dobrać swój zapach, ale na pewno warto próbować. Nigdy nie wiesz, co się stanie, a jednak warto walczyć o swoje i jednak zmieniać się w zależności od własnego ja.
taksooo

Re: Ulubione perfumy

Post autor: taksooo »

Nie jestem zwolenniczką znanych perfum, wolę niecodzienność, aniżeli schematyczność, stąd pod wieloma względami sprawdzam sobie coś takiego jak perfumy niszowe . Wiem, że nie każdy ma taki styl, dlatego będę się czuła na pewno wyjątkowo. A o to przecież chodzi, prawda?
ODPOWIEDZ