Artykuły metalowe

Luźne tematy i rozmowy o wszystkim i o niczym. Chcesz opowiedzieć o tym, co Ci się ostatnio przytrafiło lub poprosić kogoś o radę? Dobrze trafiłeś!
Awatar użytkownika
Oktawiusz1976
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2021, 8:21

Artykuły metalowe

Post autor: Oktawiusz1976 »

Siemka forumowicze ;)
Ciekawi mnie czy kupowaliście kiedykolwiek artykuły metalowe online w jakiejś hurtowni albo w zwykłym internetowym sklepie? Pytam bo sam niedawno trafiłem na ofertę producenta Chle-Mar i w sumie trzeba przyznać, że bardzo opłaca się tam kupować takie rzeczy, ale też inne bo asortyment jest o wiele bogatszy i widać też sporą różnicę w cenach. Może też to zauważyliście?
Awatar użytkownika
Przemyslaw
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2021, 16:14

Re: Artykuły metalowe

Post autor: Przemyslaw »

Tak się składa, że kiedyś zamawiałem w tej hurtowni narzędzia ogrodnicze i to w sumie całkiem przypadkiem, bo nagle okazało się, że brakuje mi kilku rzeczy, a robota czekała. Trafiłem właśnie na Chle-Mar i w zasadzie to zaryzykowałem, bo nie znałem ich wcześniej. Mimo wszystko na dobre mi to wyszło, bo narzędzia mam do tej pory a kupowałem je chyba ze 3 lata temu :P Dla mnie bomba, polecam
Awatar użytkownika
gardomir1970
Posty: 1
Rejestracja: 06 sty 2022, 10:42

Re: Artykuły metalowe

Post autor: gardomir1970 »

Też mogę polecić innym tą hurtownię i to ze względu na eletronarzędza a to nie byle co. Dość dużo czasu zajęło mi znalezienie właśnie elektronarzędzi w fajnej cenie i jakiejś lepszej jakości. Początkowo oczywiście brałem pod uwagę sklepy stacjonarne, ale w końcu przekonałem się do zakupów w sieci i jak się pewnie domyślacie dzięki temu wreszcie znalazłem to czego mi było trzeba.
ODPOWIEDZ