Remont domu

Chcesz zainwestować w jakąś nieruchomość? Jest duża szansa, że inni użytkownicy Ci doradzą. Nie krępuj się ;)
Awatar użytkownika
Kornelia-82
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2022, 9:00

Remont domu

Post autor: Kornelia-82 »

Zaczynamy właśnie remont domu, chociaż powiem Wam szczerze, że biliśmy się z myślami, długo zastanawialiśmy się nad tym, czy zdecydować się na ten remont teraz, czy jednak odłożyć go w czasie. Stwierdziliśmy, że jeśli uda się na czymś zaoszczędzić, to staramy się to zrobić, ale remontujemy. Znaleźliśmy już płytki w dobrej cenie, konkretnie chodzi o Venis, zerknijcie jakie są piękne :)
dżej89

Re: Remont domu

Post autor: dżej89 »

A w jakich kolorkach macie pomalowane wnętrza swojego domu??? Tak pytam, ponieważ szukam inspiracji/ pomysłów, ponieważ też mam w planach teraz odświeżyć swój domek. Tak w sumie zainteresował mnie ostatnio kolor dulux szczypta papryki - według mnie ma w sobie charakter. Tak myślę, czy tak nie pomalować sypialni.... Co wy na to?

klima lg artcool
majaa

Re: Remont domu

Post autor: majaa »

Na pewno warto zacząć od właśnie poszukiwań dobrych pomysłów na poszczególne wnętrza itd. Ja przykładowo teraz znalazłam tutaj https://autoluk.pl/kabiny-lazienkowe-do ... a-relaksu/ cenne wiadomości na temat tego - jak praktycznie wyposażyć swoją łazienkę?
prostyc

Re: Remont domu

Post autor: prostyc »

Jakie macie wskazówki, jeśli chodzi na przykład o możliwości i jeśli coś po prostu zrobimy, to warto mi powiedzieć, że po prostu będziemy mogli się nauczyć odpowiedzi i tego, co w domu może grać. I jak na razie to altax lakierobejca paleta kolorów i ogólnie struktura, mi odpowiadają. Będę to po prostu wybierać dla domu. I tyle.
Janosik

Re: Remont domu

Post autor: Janosik »

Jeśli ktoś z Was poszukuje profesjonalnej firmy do osuszania po zalaniu, polecam sprawdzić ofertę na stronie https://osuszanie24.com/ która tak naprawdę jest przystosowana dla każdego. Słyszałem, że mają nowoczesny sprzęt i doświadczenie w tej branży.
Malinowski74

Re: Remont domu

Post autor: Malinowski74 »

Ja przy remoncie domu to zdecydowałem się jeszcze na monitoring, bo to jednak bezpieczeństwo. No i oczywiście do tego odpowiednia klimatyzacja, bo to jednak podstawa. Teraz mamy takie lato, że bez klimy się nie da.
mityna

Re: Remont domu

Post autor: mityna »

Jeśli chodzi o opcje, to ja na przykład sprawdzam, jak już mam coś zmieniać, to czy farba elewacyjna silikonowa czy silikatowa będzie lepsza. Sama nie wiem, która i może wy coś podpowiecie? Świadomość na pewno mi pomoże, podpowie mi, co zrobić sensownie.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ..
ODPOWIEDZ