sklepy motocyklowe

Samochody, serwisy motoryzacyjne, naprawy oraz części. Zajrzyj tu, jeśli szukasz rady albo chcesz podzielić się jakąś informacją.
Awatar użytkownika
Budzisław1992
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2022, 6:04

sklepy motocyklowe

Post autor: Budzisław1992 »

Cześć :D
Znacie jakieś fajny sklep motocyklowy w Szczecinie? Będę chciał kupić sobie kilka rzeczy i muszę się porozglądać za ofertami. W sumie możecie mi też polecić wasz ulubiony sklep internetowy. Myślicie, że online mają lepsze ceny niż stacjonarnie? Tak się niby mówi, ale ja jakoś nigdy szczególnie się temu nie przyglądałem. Zapraszam chętnych do dyskusji ;)
Marcin77

Re: sklepy motocyklowe

Post autor: Marcin77 »

Ja z Warszawy, to trochę daleko mam do Szczecina to nie wiem, ale jeśli chodzi o motocykle, to ja kupuję wszystko online, także możesz zobaczyć w necie wiele takich sklepów. A przy okazji spytam, czy decydowaliście się kiedyś na wynajem długoterminowy motocykli? Ja sam się nad tym zastanawiałem i nie wiem, co myślicie o takiej ofercie?
CHEVROLET2

Re: sklepy motocyklowe

Post autor: CHEVROLET2 »

Budzisław a co chcesz kupić konkretnie do tego motocykla, czy sam motocykl? Ja mam motocykl, ale rzadko na nim jeżdżę, bo nie mam czasu. Nie kupiłem w mieście, ale zdecydowałem się na import, bo wyszło o wiele taniej. Części kupuje u siebie w mieście u kumpla w sklepie motocyklowym we Wrocku.
ODPOWIEDZ