najlepsza kawa

Życie codzienne, nasze wątpliwości, porady. Tutaj masz szansę porozmawiać o swoim domu, rodzinie czy zainteresowaniach.
Awatar użytkownika
Rafal
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2021, 11:43

najlepsza kawa

Post autor: Rafal »

Jaką kawę uważacie za najlepszą? Nie da się ukryć, że dla wielu osób liczy się wysoka jakość, bo to ona przekłada się na smak. Dlatego ja staram się kupować kawy ziarniste premium i to prosto ze sprawdzonej palarni. Uwierzcie, że smak jest naprawdę rewelacyjny. Chyba że sami już o tym wiecie?
sprytna

Re: najlepsza kawa

Post autor: sprytna »

Nie wiem, ale chyba dla mnie hitem jest kawa z lodem... Chociaż powiem wam, że ja to chyba uwielbiam kawę pod najróżniejszą postacią... Często właśnie jak mam czas eksperymentuję z nią i dodaje jakieś dodatki czy inne rzeczy.
nadine32

Re: najlepsza kawa

Post autor: nadine32 »

Miałam kilka podejść do różnych kaw, ale zawsze jednak najlepiej smakują te z kawiarni. A jakie Wy kawy lubicie na co dzień? Macie ulubione?

__
trening w ciąży Kraków
nadio39

Re: najlepsza kawa

Post autor: nadio39 »

Nie ukrywam, że też rozważam, jaką kawę teraz kupić i nie ukrywam, że zależy mi na tym, aby wybrać faktycznie smaczną kawę. Widzę, że propozycji nie brakuje.

__
drzwi wewnątrzklatkowe z montażem
mimi849

Re: najlepsza kawa

Post autor: mimi849 »

Uważam, że warto kupować kawę dobrej jakości, ponieważ wtedy faktycznie działa ona odpowiednio na organizm i przepysznie smakuje, odpowiednio zaparzona.

__
multiagencja ubezpieczeniowa
emilia892

Re: najlepsza kawa

Post autor: emilia892 »

Ja lubię najbardziej kawę z ekspresu, ale nie wiem, jakiej firmy kawę kupować, dlatego sprawdzę Wasze polecenia. Jakie kawy lubicie z tych mocniejszych?

__
nowe nieruchomości marbella
ODPOWIEDZ